Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Notariusz Katowice

windows 10 lumia 640 problem
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
claudiaxxxx
Użytkownik

Reputacja: 0

0     0    
1   16-08-2015, 11:17   
Edytuj ten post      Cytuj     
Dzień dobry,nie dawno wzięłam microsoft lumia 640 z plusa ,słyszałam ze jest dostępny windows 10 lecz gdy robię aktualizacje nie dostaje powiadomienia że mogę go zainstalować ? Bardzo proszę o pomoc
Surface fan
Ekspert

Reputacja: 107

0     0    
2   16-08-2015, 11:23   
Pobrałaś aplikację Windows Insider?
claudiaxxxx
Użytkownik

Reputacja: 0

0     0    
3   16-08-2015, 11:32   
tak pobrałam,ale to nie jest taka aplikacja która daje tylko próby systemu ? Jak chciałam zainstalować stamtąd system to mnie ostrzegało o różnych komplikacjach i o możliwości utraty gwarancji,nie dawno wziełam ten telefon więc nie chce jeszcze gwarancji tracić. Myślałam że aktualizacje są takie jak w androidzie , że telefon sam wyszukuje i instaluje i nie potrzebna jest żadna aplikacja do tego
Alek9998
Użytkownik

Reputacja: 17

0     0    
4   16-08-2015, 11:58   
Windows 10 mobile jest na razie w fazie testowej - dostępnej tylko dla uczestników programu insider (testerów). Instalowanie tego systemu może wiązać się z różnymi kłopotami, dlatego nie zaleca się instalacji przez niedoświadczonych użytkowników. Jeżeli chcesz Windows 10 to poczekaj na oficjalne wydanie.
Andrzej.K
Moderator

Reputacja: 312

0     0    
5   16-08-2015, 12:30   
To nawet nie kwestia doświadczenia... tylko trzeba wiedzieć o czym się pisze:

claudiaxxxx napisał(a):słyszałam ze jest dostępny windows 10
Nie jest dostępny.. Windows 10 Mobile będzie dostępny w zależności od operatorów gdzieś w okolicach listopada - oficjalna data nie została jeszcze podana.

claudiaxxxx napisał(a):Myślałam że aktualizacje są takie jak w androidzie , że telefon sam wyszukuje i instaluje
Zależy jakie aktualizacje i jakie programy nie porównywałbym tutaj zielonego gluta z Windowsem...

claudiaxxxx napisał(a):tak pobrałam,ale to nie jest taka aplikacja która daje tylko próby systemu ?
No i to właśnie znaczy, że nie wiemy co robimy... tak, aplikacja ta pozwala pobrać system w wersji rozwojowej - nie jest przeznaczony dla każdego narwańca z zielonego świata - tam też nie dostawałaś co tydzień nowej wersji...

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group
Biznes-Host