Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

sklep toners.com.pl

Aktualizacja Windows 10 Enterprise (10240 to 10853 (1511))
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
Dulson
Użytkownik

Reputacja: 0

1   23-01-2016, 01:00   
Edytuj ten post      Cytuj     
Witam, założyłem osobny temat, ponieważ mój problem dotyczy dość powszechnego problemu aktualizacji listopadowej, tylko z taką różnica iż posiadam wersję Enterprise... Nie wiadomo z jakich powodów dana aktualizacja się nie ukazała, na jednym komputerze mam odrocz aktualizacje, które w praktyce nie działa, bo i tak WU instaluje jak chce, a po wyłączeniu tej opcji i sprawdzeniu aktualizacji nic nie przyszło, po za tym na komputerze brata, gdzie miał to wyłączone dosłownie takie same kolejności owo są aktualizacje, oprócz Defendera nic nieznaczącego... Tak samo patrzę na zauważam to na komputerach klientów, mam kilka ludzi, którym jeszcze wcześniej robiłem poprzez Evaluation z językiem EN-GB i potem PL-PL, ale nie mogę się z nimi skontaktować i sprawdzić jak u nich ten system chodzi, bo to był w 100% oryginał od M$, a tutaj tej pewności nie mam, ale wygląda jak obraz z MSDN. Dla pewności upewniłem się czy aktualizacja została wydana na Enterprise PL-PL i jest ona wydana, lecz WU jej nie widzi i teraz mam pytanie co z tym zrobić? W grę nie wchodzi zmiana systemów na Home, Pro; ponowna instalacja Windowsa z ISO, bo i tak nie ma takiego jeszcze obrazu dostępnego gdziekolwiek z listopadową poprawką...

Przegrzebałem pół internetu, cały komputer i jedynie wpadłem na to śmieszne ustawienie w komputerze, które będzie w dwóch pierwszych załącznikach...

Po za tym też ciekawe ustawienie mnie całkowicie nie dotyczące znalazłem na załączniku numer 3.

Wracając do sedna sprawy, prosił bym o pomoc, ludzie mnie się dopytują, chcą mi głowę urwać co po niektórzy, a ja na prawdę nie wiem o co chodzi...

Załączone pliki

Andrzej.K
Moderator

Reputacja: 317

2   23-01-2016, 01:52   
Dulson napisał(a):nie ma takiego jeszcze obrazu dostępnego gdziekolwiek z listopadową poprawką...
Nie może być żeby w VLSC nie było... zaglądałeś tam, czy tylko po innych stronach patrzyłeś... niestety dane dostępowe do VLSC mam w firmie więc teraz nie sprawdzę.
Dulson
Użytkownik

3   23-01-2016, 13:12   
(23-01-2016, 01:52)Andrzej.K napisał(a):
Dulson napisał(a):nie ma takiego jeszcze obrazu dostępnego gdziekolwiek z listopadową poprawką...
Nie może być żeby w VLSC nie było... zaglądałeś tam, czy tylko po innych stronach patrzyłeś... niestety dane dostępowe do VLSC mam w firmie więc teraz nie sprawdzę.

No dobra, tutaj są obrazy ISO jak i na MSDN są, ale ja mam pytanie czemu aktualizacja nie zrobiła się, komputery powinny się bez mojej ingerencji aktualizować, a jak nie to jeden przycisk powinien je zaktualizować, a nie że teraz latać jak idiota po dużej ilości komputerów z PenDrive...
Andrzej.K
Moderator

Reputacja: 317

4   23-01-2016, 18:54   
Trzeba zacząć od tego czy wersje enterprise byly objęte tą aktualizacją przez WU, akuratnie nie używam ent. i nie interesowałem się tym tematem. Ponadto w firmowym rozwiązaniu, absolutnie nie ma prawa zrobić się samo, wystarczy jakaś niezgodna aplikacja i rozłoży ci całą firmę. Od automatyki masz WSUSa nad którym panujesz.
Dulson
Użytkownik

5   24-01-2016, 02:10   
No nic, tą sprawę można zamknąć jak na razie, jest ISO, tak, że zasysam i będę aktualizował.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group