Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

poduszka zderzeniowa TMA
Forum policyjne
Całkowite wyłączenie Windows Defender
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
lukcio29
Przyjaciel
Offline

Reputacja: 0

1   03-01-2017, 11:43   
Edytuj ten post      Cytuj     
Posiadam Windows 10 Pro 64bitowy.Jako antywirusa używam Windows Defender,ale przyszła pora by zainstalować inny antywirus,a dokładniej antywirus internet security(potrzebuję ochrony internetowej).Postanowiłem wyłączyć Windows Defender i do tego celu użyłem Edytora lokalnych zasad grupy,gdzie w Konfiguracja komputera/Szablony Administracyjne/Składniki Systemu Windows/Windows Defender/Wyłącz usługę Windows Defender ustawiłem na Wyłączone(nie wiem czy dobrze). Wszedłem następnie w Start/Ustawienia/Aktualizacje i zabezpieczenia/Windows Defender i mam tam na czerwono komunikat: Niektórymi ustawieniami zarządza Twoja organizacja,a przy Ochrona w czasie rzeczywistym całe pole jest wyszarzone i ustawione na Włączone.Powróciłem do Edytora lokalnych zasad grupy i tam gdzie ustawiłem dla Windows Defender Wyłączone,ustawiłem na Włączone,to przy uruchomieniu Windows Defender mam komunikat,że aplikacja jest wyłączona przez zasady grupy,czyli mam wyłączony Windows Defender,ale kiedy chciałem wyłączyć z paska zadań ikonę Windows Defender po przestawieniu pokazywania ikon na wyłączone i wyłączeniu pokazywania ikony Windows Defender po włączeniu pokazywania ikon na pasku zadań obok Windows Defender mam Wyłączone.Niestety mimo wyłączenia pokazywania ikony Windows Defender na pasku zadań,ikona programu jest nadal widoczna na pasku zadań.
Jak całkowicie usunąć z paska zadań ikonę Windows Defender(została wyłączona z pokazywania na pasku zadań),a sam program jest wyłączony przez zasady grupy w Edytor zasad lokalnych grupy?
Andrzej.K
Moderator
Offline

Reputacja: 317

2   03-01-2017, 11:49   
Edytuj ten post      Cytuj     
Strzelam, że ustawienie które zmodyfikowałeś zmienia tylko sposób pracy Defendera... ja bym zatrzymał usługę Defendera i tyle... ponadto porządny antywirus zrobi to przy instalacji...
lukcio29
Przyjaciel
Offline

Reputacja: 0

3   03-01-2017, 11:55   
Edytuj ten post      Cytuj     
Udało mi się chyba rozwiązać opisany w #1 poście problem.Po wyłączeniu programu w edytorze zasad lokalnych grupy,miałem ikonę programu na pasku zadań,więc wyłączyłem jej pokazywanie i wylogowałem się z systemu,ponownie zalogowałem i  ikona programu nie pojawiła się na pasku zadań,czyli tak jakby problem rozwiązany(nie chcę nic zapeszać)
pionaj
Ekspert
Offline

Reputacja: 199

4   03-01-2017, 12:07   
Edytuj ten post      Cytuj     
(03-01-2017, 11:43)lukcio29 napisał(a): Posiadam Windows 10 Pro 64bitowy.Jako antywirusa używam Windows Defender,ale przyszła pora by zainstalować inny antywirus,a dokładniej antywirus internet security(potrzebuję ochrony internetowej).

a co Defender to od macochy i nie ma ochrony internetu ?
https://www.microsoft.com/en-us/windows/...s-defender
Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!


Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.


Zaloguj się


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościPortal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2023 MyBB Group