Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Certyfikat ssl
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
emildu
Zbanowany

Reputacja: 0

1   29-11-2021, 15:05   
Edytuj ten post      Cytuj     
Cześć,

Posiadam serwis działający na domenie głównej .com z przekierowaniem 301 z domeny .pl. Planuję trochę mocniejszą ekspansję z serwisem na inne rynki dla przykładu .de. Jako, że na takim rynku domena .com a tym bardziej .pl nie jest czymś co zachęca potencjalnego klienta zastanawiam się nad użyciem domen .de na rynek DE + przekierowanie 301 na .com itd. Czy uważacie, że jak użytkownikowi po wejściu na serwis .de zmieni się domena na .com za sprawą przekierowania nie będzie to dla niego w jakiś sposób "podejrzane"? W sensie czy nie będzie to czynnik zniechęcający? Dodatkowo czy wtedy na rynek .de pozycjonowanie/sem domeny .de z 301 na domenę główną .com to dobre rozwiązanie? Co jeśli takich rozwiązań wprowadzę więcej dla innych krajów? Jaki skutek będzie to miało na domenę główną? Czy certyfikat SSL tylko na domenie głównej .com będzie ok? Jestem ciekawy Waszych opinii przed zabraniem się do pracy.
Talmi
Zbanowany

Reputacja: 0

2   30-11-2021, 09:07   
Edytuj ten post      Cytuj     
Jak zrobisz 301 z de na com to po jakimś czasie będzie wyświetlać się w wyszukiwarce domena com a de zniknie. Po prostu kup domenę DE i na niej postaw sklep w wersji DE. W takim schemacie masz większe szanse tam zaistnieć niż na każdej innej domenie. Ja działam tam również i tak to widzę.

Zerknij sobie na stronę:

https://nettg.pl/gornictwo/180701/jak-db...nternetowa

Znajdziesz tutaj kilka porad jak dbać o stronę firmową.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group