Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Dysk twardy i zainstalowane gry
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
lukcio29
Przyjaciel
Offline

Reputacja: 0

1   06-09-2017, 17:25   
Edytuj ten post      Cytuj     
Posiadam w komputerze drugi dysk twardy o pojemności 1TB na którym instaluję gry i programy,a sam dysk w komputerze w Windows 10 Pro 64 bitowy wykrywany jest jako dysk D.Chciałem dziś(06.09.2017) na dysku D  w folderze Gry zainstalować grę. Podczas instalacji podałem ścieżkę,gdzie ma być zainstalowana gra: D:\Gry\folder instalowanej gry(Gry to folder w którym instaluję gry). Gra się zainstalowała i kiedy wszedłem na dysk D,by sprawdzić czy jest tam folder zainstalowanej gry,nie wyświetla mi żadnego folderu ostatnio zainstalowanej gry (nawet nie ma skrótu do gry na pulpicie).
O przywróceniu komputera do dwóch dni wstecz mogę zapomnieć,bo jak chciałem to zrobić, to tzw. przywracanie systemu mam nieaktywne nawet jak w konfiguracji je włączę 13
Foldery innych gier jakiś czas temu zainstalowane na dysku D w folderze Gry są bez problemu widoczne,ale gry instalowane dziś 06.09.2017 na dysku D mimo instalacji,ich foldery nie pokazują się w folderze Gry
Co zrobić z opisanym problemem,tak by foldery gier instalowane na dysku D w folderze Gry były widoczne oraz co zrobić,by narzędzie do przywracania systemu cały czas było włączone i bez problemu w razie problemów dało się przywrócić system nawet o kilka dni wcześniej przed pojawieniem się problemu?
Proszę bardzo dokładnie przeczytać post oraz zadane w nim pytanie.  Dziękuję
Nie mogę edytować posta,bo po wykonaniu jego edycji jak klikam Aktualizuj post wyświetla się : Nie wprowadzono tematy. Wprowadź temat posta
Dlatego piszę to jako odpowiedź:
Do posta,którego nie mogę edytować:
Dziś 06.09.2017 o godzinie 17:40 postanowiłem zainstalować grę na dysku D w folderze Gry i po wskazaniu w instalatorze gry,że gra ma być zainstalowana na dysku D w folderze Gry i na pulpicie ma być skrót do gry to podczas instalacji gry na pulpicie pojawił się skrót do gry,a jak wszedłem na dysk D w folder Gry pojawił się tam folder instalowanej gry.
Wcześniej zanim zacząłem instalować grę przeskanowałem komputer programem adwcleaner i po wykonaniu skanowania program znalazł trzy zagrożenia,które usunąłem  i po restarcie komputera udało się,ze gra instaluje się na dysku D w folderze Gry.
Ale co zrobić by cały czas aktywne było narzędzie do przywracania systemu w razie problemów?
Marynarz
Ekspert
Offline

Reputacja: 458

2   07-09-2017, 08:22   
Edytuj ten post      Cytuj     
(06-09-2017, 17:52)lukcio29 napisał(a): Ale co zrobić by cały czas aktywne było narzędzie do przywracania systemu w razie problemów?

trzeba włączyć przywracanie, a z tego co napisałeś to już zrobiłeś. I ręcznie utworzyć punkt przywracania. Punkty tworzą się przy robieniu ważnych aktualizacji (gdyby coś poszło nie tak) lub też przy instalowaniu lub usuwaniu jakiś programów.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!


Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.


Zaloguj się


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościPortal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group