Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Fundacji pomocy dzieciom - pomóż !
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
kolleggs
Użytkownik
Offline

Reputacja: 0

1   08-11-2016, 21:43   
Edytuj ten post      Cytuj     
Witam wszystkich,
To jest małe zaproszenie o charakterze non profit. Liczę na to, że nikt nie poczuje się nim urażony – choć to temat odrobinę odbiegający od zagadnień forum.
Mianowicie fundacja Training Projects, z którą jestem związany proponuje wolontariuszom społecznym udział w całkowicie bezpłatnej Akademii Innowatora i Strategia NGO. To projekt szkoleniowy dla stowarzyszeń, fundacji, i klubów które organizują kampanie związane ze zdrowiem i ruchem fizycznym, sportem, zielone i przyrodnicze, dotyczące kultury i sztuki, szkolnictwa, hospicja i charytatywne, podróżnicze, i inne – wszystkich, którzy działają społecznie. Cały program w 100% sponsoruje nasza fundacja. Tutaj zasady uczestnictwa : http://www.symulacje.edu.pl/ngo
Kursy prowadzone są w rejonie Katowic, jednak noclegi i wyżywienie i dojazd również pokrywa Fundacja.
Jeżeli chętny wolontariusz nie ma możliwości uczestniczyć w obecnej rundzie akademii, zapraszamy na kolejne. Nabór odbywa się dwukrotnie każdego roku – wiosną i jesienią.
Pozdrawiam serdecznie,
Rafal
PS. Nie odbierajcie prosze powyższego wpisu jako komercyjnego marketingu – chodzi o niekomercyjne szkolenia dla stowarzyszeń i fundacji.
kolleggs
Użytkownik
Offline

Reputacja: 0

2   17-11-2016, 18:44   
Edytuj ten post      Cytuj     
Witam,
To jest aktualne ogłoszenie o charakterze non profit. Wierzę, że nikt nie poczuje się nim urażony – choć to może temat trochę z boku tematyki tego forum.
Otóż fundacja Training Projects, w ramach której działam , otwiera kolejną edycję procesu związanego z dofinansowaniami dla każdej zainteresowanej organizacji niedochodowych i pozarządowych. Każdy ma prawo starać się o bezzwrotne dotacje o wartości dwudziestu tysięcy złotych. Wsparcie na projekty wspierające naukę i szkolnictwo, budowanie kapitału społecznego lub też walkę z biurokracją. Z programu wyłączeni są jednostki i organizacje polityczne, organizacje religijne, jednostki administracji publicznej, komercyjne przedsiębiorstwa. Tu można przeczytać regulamin konkursu: http://www.szkolenia-menedzerskie.pl/fundacja-granty
Nie ma sztywnego terminu wysyłki wniosków – wszystkie czytane są na bieżąco i cały rok.
Najlepszego,
Rafal
PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako nachalnej reklamy – chodzi o niedochodowy projekt dla organizacji charytatywnych.
mariann301
Użytkownik
Offline

Reputacja: -2

3   22-12-2016, 16:47   
Edytuj ten post      Cytuj     
Zabieg olejowania włosów znany jest od setek lat, jako naturalna metoda pielęgnacji włosów, które są zniszczone, przesuszone czy nadmiernie wypadają. Jeśli odpowiednio dobierzemy olej do rodzaju naszych włosów i włączymy zabieg olejowania do naszej systematycznej pielegnacji, zyskamy zdrowe i odżywione włosy. Informacje zawarte na stronie http://olejowaniewlosow.org krok po kroku poprowadzą nas przez zabieg olejowania. Na stronie znajdziemy również ofertę najlepszych olejków.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!


Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.


Zaloguj się


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościPortal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group