Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

poduszka zderzeniowa TMA
Forum policyjne
Google nexus 7 a możliwości naprawy?
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
KITT
Przyjaciel
Offline

Reputacja: 34

1   04-07-2012, 12:55   
Edytuj ten post      Cytuj     
Redaktorzy demolka z serwisu iFixit dorwali w swoje ręce nowy tablet firmy z Mountain View. Jak myślicie, ile Nexus 7 dostał punktów pod kątem możliwości naprawy?

Dziennikarze iFixit znani są z rozbierania na czynniki pierwsze popularnych gadżetów. Tym razem w ich ręce wpadł Google Nexus 7, którego oczywiście spotkał ten sam los, co innych urządzeń. Tablet rozebrano na najdrobniejsze elementy i… co ciekawe, Nexus jest najlepszym dowodem na to, że cienkie gadżety wcale nie muszą nie dać się naprawić. Wręcz przeciwnie!

W punktacji pod kątem możliwości naprawy Nexus 7 zdobył aż 8/10 punktów. Dla porównania iPad ostatniej generacji otrzymał zaledwie 2 punkty. Co najciekawsze, tak dobry wynik otrzymało urządzenie, którego obudowa jest grubsza od tej z najnowszego tabletu Apple’a o zaledwie 1 mm.

Nie chcesz czekać na Nexusa 7? Kup go sobie na eBayu!Google zacznie wysyłać tablet Nexus 7 dopiero w przyszłym miesiącu. Tymczasem na aukcjach w serwisie eBay znajdziecie już model, który rozdawano uczestnikom wczorajszej konferencji.

Uczestnicy Google I/O otrzymali wczoraj od firmy z Mountain View tablety Nexus 7 z Androidem 4.1 Jelly Bean w unikalnej, białej obudowie. Powiedzmy sobie szczerze, jest to swego rodzaju biały kruk Nic więc dziwnego, że tablet już jest wystawiany na aukcjach w eBayu.

resim


Google z kolei zamierza realizować zamówienia dopiero w przyszłym miesiącu. Jeśli jesteście niecierpliwi, a przy tym chcecie mieć specjalny wariant tabletu i nie boicie się nieco przepłacić, to poszperajcie po aukcjach na eBayu.
resim
Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!


Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.


Zaloguj się


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościPortal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2023 MyBB Group