Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Złomowanie samochodów Wrocław
reolink warszawa
polish language school kraków
Ipad MINI - plotki o nim
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
KITT
Przyjaciel
Offline

Reputacja: 34

1   04-07-2012, 14:56   
Edytuj ten post      Cytuj     
Witam 1


Jeszcze rok temu na rynku nie liczyły się praktycznie żadne tablety poza iPadem. Rosnąca popularność Androida, jak i również coraz niższe koszty produkcji sprawiły, że tablety z platformą Google'a stawały się coraz popularniejsze. Choć żaden z nich nie zdetronizował do tej pory iPada, tak jednak udział iGadżetu na rynku tabletów znacznie zmalał, do 62,8% (według danych firmy Display Search za pierwszy kwartał tego roku). Jesienią tego roku spodziewamy się również tabletów z Windows 8 i Windows RT, które z pewnością również nieco nadszarpną udziały iPada.

Apple oczywiście zdaje sobie sprawę z "zagrożenia" i od wielu miesięcy rzekomo testuje iPada Mini, który będzie mniejszym wariantem popularnego tabletu, a co za tym idzie, również tańszym. Nie ukrywajmy, ale nowy iPad kosztuje ponad dwa tysiące złotych. Z kolei tablety z Androidem możemy nabyć już za kwotę nawet niespełna 200 złotych. Oczywiście trudno tutaj porównywać funkcjonalność obu urządzeń, ale wielu użytkowników nie potrzebuje po prostu nic więcej. Remedium na te problemy ma być mały iPad, który wstrzeli się w tak zwany rynek środka.

O iPadzie Mini mogliśmy zasłyszeć już wiele miesięcy temu, jeszcze przed marcową premierą tabletu z Retiną. Teraz z kolei serwis Bloomberg raportuje, że gadżet zadebiutuje na rynku już w okolicy października (zapewne w tym czasie co iOS 6) i co ciekawe, koncept małego iPada w Cupertino istnieje już od dwóch lat! Powstał zaraz po tym, jak na rynek trafił pierwszy iPad. Miniaturyzacji tabletu z iOS przeciwny był jednak nieżyjący Steve Jobs. Tim Cook zdaje się mieć jednak na ten temat inne zdanie.
Według raportu Bloomberg iPad Mini ma mieć ekran IGZO o przekątnej od 7 do 8 cali (warto dodać, że na przestrzeni ostatnich miesięcy mówiono najczęściej o wyświetlaczu 7,85 cali) oraz rozdzielczość znaną z iPada 2, czyli 1024 x 768 pikseli. Spekuluje się również, że gadżet będzie miał jeden gigabajt pamięci RAM oraz 32 nm procesor A5, który znamy z odświeżonego w tym roku iPada 2.

resim

Plotki pochodzą z serwisu Komputerawiat.pl
admin
Administrator
Offline

Reputacja: 268

2   04-07-2012, 15:39   
Edytuj ten post      Cytuj     
Myślę, że to przyniosłoby firmie wielu nowych klientów 1
Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!


Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.


Zaloguj się


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościPortal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group