Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Lumia 925 Windows 10
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
GeGe 22
Użytkownik

Reputacja: 0

1   22-07-2016, 14:49   
Edytuj ten post      Cytuj     
Witam użytkowników telefonów windows phone, mam kilka pytań związanych z nowym systemem.

Jak aktualnie sprawuje się windows 10 szczególnie interesuje mnie mój model, dość istotne jest również dla mnie możliwość powrotu do starego systemu w razie problemów z dziesiątką podobno ten sposób działa: http://softonet.pl/publikacje/poradniki/....kroku,619

Interesuje mnie również kopia zapasowa, czy można dane przenieść na komputer a nie wysyłać do chmury?
Antyhaker
Redaktor

Reputacja: 328

2   23-07-2016, 00:40   
1. Tutaj na ten konkretny model nie wiem, bo go nie posiadam.
2. Jest możliwość powrotu poprzez oficjalne narzędzie od Microsoftu >>> https://support.microsoft.com/pl-pl/help...y-tool-faq
3. Tylko chmura.
GeGe 22
Użytkownik

3   24-07-2016, 13:12   
Może ktoś uzna to za głupie ale nie ufam w pełni tej chmurze microsoftu gdzie miałbym wysłać swoje prywatne dane na przechowanie, wiem że to może wygodny sposób lecz wolałbym to wszystko trzymać na swoim komputerze a potem w razie problemów przenieść z powrotem na telefon.

Skoro windows 10 na telefony pozostanie bezpłatną aktualizacją to chyba dam na wstrzymanie i zwyczajnie poczekam aż wydadzą go oficjalnie.
Antyhaker
Redaktor

4   24-07-2016, 13:29   
Tyle, że na L925 nie wydadzą nigdy ^^
GeGe 22
Użytkownik

5   26-07-2016, 00:38   
Słyszałem o tym lecz jak się dowiedziałem że można zainstalować build to myślałem że nie stanowiłoby to problemu wydać pełną finalną wersję, tym bardziej że obiecali wydać je na wszystkie lumie z 1gb ram....

Już pomijam fakt że jest to zwyczajnie chamskie ale oni sami sobie strzelają w stopę, niech nie myślą że kupie nową lumię tylko dla tego windowsa 10 bo wybiorę androida który ma większą bibliotekę różnych aplikacji.
Antyhaker
Redaktor

6   26-07-2016, 01:16   
Panie, zasadniczo Win10 Mobile wydali na L925 o czym świadczy właśnie możliwość jego pobrania przez Insidera. Po prostu system ten na tym modelu chodzi jako tako (podobno), więc taka opcja jest WYŁĄCZNIE dla chętnych, a cała reszta i jest mało świadoma czegokolwiek.

Po prostu wrzuć z Insidera bo to jest stabilne wydanie i nie zauważysz różnicy - poza tym, że letniego uaktualnienia już prawdopodobnie nie otrzymasz.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group