Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Powiadomienie Windows 10 odnośnie ochrony przed wirusami i zagrożeniem
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
lukcio29
Przyjaciel
Offline

Reputacja: 0

1   08-05-2019, 11:32   
Edytuj ten post      Cytuj     
Posiadam Windows 10 Pro 64bit.Wyłączyłem całkowicie Windows Defender i zainstalowałem Avast Premier,który jest moim głównym programem antywirusowym.
Niestety Windows wyświetla mi powiadomienie:
Ochrona przed wirusami i zagrożeniami
Sprawdź stan ochrony przed wirusami
Program antywirusowy Windows Defender i program Avast Antivirus są wyłączone.Naciśnij lub kliknij,aby wyświetlić zainstalowane aplikacje antywirusowe.
Jak klikam w to powiadomienie to wyświetla mi okno Zabezpieczenia Windows i wyświetla mi się na czerwono,że aplikacja Avast Antivirus jest wyłączona i Twoje urządzenie może nie być chronione.Sam program Avast Premier działa i jestem chroniony.
Co zrobić by Windows 10 nie wyświetlał już więcej powiadomienia o ochronie przed wirusami i zagrożeniami,jeśli używam Avast Premier(jak pisałem w poście program działa i jestem chroniony)?
Andrzej.K
Moderator
Offline

Reputacja: 317

2   09-05-2019, 16:22   
Edytuj ten post      Cytuj     
Zakładając, że nie jest to błąd systemu Windows... to może być tak, ze Avast nie do końca współpracuje z W10... to najnowsza wersja ???
lukcio29
Przyjaciel
Offline

Reputacja: 0

3   14-05-2019, 09:55   
Edytuj ten post      Cytuj     
Dopiero teraz odpowiadam.Instalowałem Avast Previer wersja 19.4 czyli najnowsza wersja i Windows wyświetlał mi powiadomienie podane w #1 poście.Postanowiłem odinstalować Avast Premier i zainstalowałem AVG Internet Security na 30 dni pobrany ze strony producenta.Po zainstalowaniu AVG Internet Security na te 30 dni Windows 10 wyświetla mi powiadomienie,że Windows Defender i AVG Antivirus są wyłączone.Jak klikam w to powiadomienie otwiera się okno Zabezpieczenia Windows i tam na czerwono mam komunikat,że aplikacja AVG Antivirus jest wyłączona i Twoje urządzenie może nie być chronione.W Zabezpieczenia Windows mam też komunikat,że Zapora systemu Windows jest wyłączona i Twoje urządzenie może nie być chronione.Jestem chroniony przez AVG Internet Security i używam modułu Ulepszona Zapora wchodzącego w skład programu AVG Internet Security zainstalowanego na 30 dni.
Co zrobić by Windows już nie wyświetlał więcej powiadomienia,że Windows Defender i inny zainstalowany program antywirusowy są wyłączone?
Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!


Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.


Zaloguj się


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościPortal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group