Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

sklep toners.com.pl
Powrót do windows10 po okresie darmowej aktualizacji.
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
burkinafaso
Użytkownik
Offline

Reputacja: 0

1   26-03-2016, 16:36   
Edytuj ten post      Cytuj     
Witam,
od kilku dni nurtuje mnie taka sprawa. Jakiś czas temu zrobiłem sobie pełne recovery laptopa i na w miare świeżym systemie zrobiłem aktualizację do win10. Okazuje się jednak, że sterowniki do mojej grafiki nie są do konca tak dobre jak te na win7. Będę chciał więc wrócić do windows7 (ponownie z recovery. nie chcę cofać się bezpośrednio z win10). I tutaj dochodzimi do głownej sprawy. Chciałbym jednak dać sobie możliwość powrotu do windows10 w przyszłości (po lipcu np, kiedy wygaśnie możliwość aktualizacji z windows7, na który mam jak pisałem zamiar wrócić). Czy jest możliwość wykonania jakiegoś obrazu tego windowsa 10 którego mam aktualnie i instalacji go w przyszłości na tym sprzęcie po lipcowym deadlinie w taki sposób, żeby był on w pełni aktywowany i legalny jak w tej chwili? Jezeli jest taka możliwość to jak to wykonać? Chciałbym po prostu w przyszłości mieć możliwość przeskakiwania między systemami 7 i 10 na tym komputerze.

(ps. Windows 7 mam na płytkach recovery, więc rozumiem, że z jego aktywacją nie będzie nigdy problemu i licencja na niego na moim sprzecie nigdy nie wygaśnie? Pytam, bo spotkałem się z opinią, że jak zrobie aktualizację do 10 to ten klucz z 7 jakoś przepada).
Andrzej.K
Moderator
Offline

Reputacja: 317

2   27-03-2016, 00:20   
Edytuj ten post      Cytuj     
burkinafaso napisał(a):Czy jest możliwość wykonania jakiegoś obrazu tego windowsa 10 którego mam aktualnie i instalacji go w przyszłości na tym sprzęcie po lipcowym deadlinie w taki sposób, żeby był on w pełni aktywowany i legalny jak w tej chwili?
Obraz zawsze można zrobić... skoro otrzymałeś licencję na Win10 to możesz jej na tym sprzęcie używać... zastanawia mnie tylko po co ten obraz, skoro i tak wyczyściłeś wszystko... nie lepiej później zrobić po prostu czystą instalację Win10 ???
Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!


Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.


Zaloguj się


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościPortal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group