Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Problem
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
MaciejD
Użytkownik

Reputacja: 0

1   15-01-2019, 16:22   
Edytuj ten post      Cytuj     
Dobry Wieczór, mam pytanie, na nowym komputerze w starszych grach jest problem z prawidłowym wyświetlaniem grafiki. Pojawiają się, dziwne obiekty źle wyświetlany jest obraz. Podaję raport z programu aidax64 extreme, tam jest wszystko co dotyczy mojego komputera. 

Po prostu nie wiem skąd instalować sterowniki po instalacji systemu, czy z aktualizacji automatycznych czy z płyty czy z internetu ?.

Ale one są stare te sterowniki z płyty. Z amd pobrałem i mam komunikat taki. A samemu to nie wiem jak szukać aby było dobrze.

"No amd graphics driver is installed or the amd driver is not functioning properly"

Microsoft Windows 10 Pro

QuadCore Intel Core i5-7500, 3700 MHz (37 x 100)

MSI B250M Mortar (MS-7A69)  (2 PCI-E x1, 2 PCI-E x16, 1 M.2, 4 DDR4 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN)

Radeon ™ RX 480 Graphics  (8 GB)

GOODRAM  (223 GB)

WDC WD10EFRX-68FYTN0  (1 TB, 5400 RPM, SATA-III)

HL-DT-ST DVDRAM GH24NSD1  (DVD+R9:8x, DVD-R9:8x, DVD+RW:24x/8x, DVD-RW:24x/6x, DVD-RAM:5x, DVD-ROM:16x, CD:48x/24x/48x DVD+RW/DVD-RW/DVD-RAM)

Załączone pliki

lukcio29
Przyjaciel

Reputacja: 0

2   15-01-2019, 18:01   
Edytuj ten post      Cytuj     
@MaciejD:Co do sterowników pobierasz je ze strony producenta płyty głównej czyli z tej strony: https://pl.msi.com/Motherboard/support/B...own-driver i tam wybierasz wersję systemu Windows jaką posiadasz i pobierasz sterowniki jakie są dostępne dla posiadanej wersji Windows(najczęściej są to aktualne sterowniki).A odnośnie sterowników do karty grafiki pobierasz je z tej strony:https://www.amd.com/en/support/graphics/...eon-rx-480
pobierasz sterowniki dla posiadanej wersji Windows,po pobraniu instalujesz.
Zapewne masz stare sterowniki do karty grafiki i przez to masz problem z poprawnym wyświetlaniem grafiki

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group