Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Problem przy aktualizacji z Pentium D 820
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
gsobanski4
Użytkownik

Reputacja: 0

1   05-05-2016, 07:24   
Edytuj ten post      Cytuj     
Witam ! Mam pytanie odnośnie procesora Pentium D 820 (gniazdo procesora to LGA 775), przy próbie aktualizacji Windows 7 Home Premium 64 bit po ściągnięciu wymaganych plików potrzebnych do aktualizacji, wyskakuje mi komunikat że procesor nie obsługuje instrukcji PrefetchW. A to nie pozwala na aktualizację do Windows 10 ani nawet do Windows 8, czy da się to jakoś obejść i wyłączyć ten proces aby zaktualizować ? Czy niezbędna jest wymiana procesora, a jeżeli pozostaje tylko opcja wymiany to na jaki, aby w żaden sposób nie kolidował z aktualizacją ?
Andrzej.K
Moderator

Reputacja: 317

2   05-05-2016, 14:09   
gsobanski4 napisał(a):czy da się to jakoś obejść i wyłączyć ten proces
Tak... nie ma tego wymogu w wersjach 32bit... jest to wiec jakieś obejście i nie istnienie procesu sprawdzania 2
gsobanski4
Użytkownik

Reputacja: 0

3   05-05-2016, 16:48   
Dzięki to zawsze jakieś pocieszenie, ale mam Windows 7 Home Premium (nieszczęsne) 64 bit i przypuszczam że nie da się tego zmienić na 32 bit ? Dodatkowo od razu dodam że komputer koleżanki i już próbowałem nawet wgrać na drugim dysku Windows 7 Home Premium SP1 tylko 32 bit i w angielskiej wersji językowej (bo ze znalezieniem polskiej mam problem) aktywować kluczem który był w wersji 64 bit ale bez efektu- nieprawidłowy klucz. Coś tam pisało że automatyczna aktywacja 2 dni, czy coś w tym rodzaju, poza tym nie znam historii komputera Ona chyba do końca też i nie wiem czy tym kluczem aktywowany był goły system Windows 7 Home Premium czy taki jak jest teraz z aktualizacjami, czyli Windows 7 Home Premium SP1, co mogę jeszcze zaradzić ? Chyba ostatecznie wgram tą wersję Windows 7 Home Premium ( bez SP1 32 bit tylko taką mam) na tym drugim pustym dysku i poczekam te 2 dni, zobaczę czy system się aktywuje czy przestanie działać ?
Andrzej.K
Moderator

Reputacja: 317

4   05-05-2016, 20:40   
Skąd pochodzi ten klucz ???
Skoro mówi, że klucz jest nieprawidłowy to nie liczyłbym że za dwa dni samo się aktywuje... informacja o "nieprawidłowości" klucza była na etapie instalacji czy aktywacji ???

Obraz instalacyjny można pobrać od Microsoft... jednak w przypadku Windows 7 trzeba podać klucz, a nie są akceptowane klucze OEM - zawsze jednak można skorzystać z alternatywy - szukać trzeba: http://forum.centrumwindows.pl/Temat-Baz...ows-Office

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group