Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Problem z Internetem
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
stens
Przyjaciel

Reputacja: 60

0     0    
11   09-09-2016, 20:36   
Edytuj ten post      Cytuj     
A odinstaluj kartę, zrób reset i na nowo wgraj jak system sam nie zainstaluje.
dymcio
Użytkownik

Reputacja: 0

0     0    
12   09-09-2016, 20:38   
mój screan ale nawet jak przestawię go we właściwościach to nadal pokazuje 10.0 Mb/s i właśnie to mnie dziwi

(09-09-2016, 20:36)stens napisał(a): A odinstaluj kartę, zrób reset i na nowo wgraj jak system sam nie zainstaluje.

robiłem tak usuwałem wszystkie sterowniki resetowałem instalowały się automatycznie pobierałem ze strony aktualne instalowałem ręcznie i też to samo

(09-09-2016, 20:35)Andrzej.K napisał(a):
dymcio napisał(a):karta w komputerze tak jak wspomniałem jest zintegrowana i ma przepustowość 1Gb

A to screen czyjej karty ??? Wstawiłeś go do pierwszego postu...

mój screan ale nawet jak przestawię go we właściwościach to nadal pokazuje 10.0 Mb/s i właśnie to mnie dziwi

resim

resim
dyzio2
Użytkownik

Reputacja: 2

0     0    
13   09-09-2016, 21:19   
Jeżeli mogę się wtrącić.
Jeśli ktoś np. jak ja posiada łącze 100/10 to właśnie tyle pokazuje speedtest.
MÓJ POMIAR
O to chyba dymcio chodziło.
dymcio
Użytkownik

0     0    
14   09-09-2016, 21:22   
(09-09-2016, 21:19)dyzio2 napisał(a): Jeżeli mogę się wtrącić.
Jeśli ktoś np. jak ja posiada łącze 100/10 to właśnie tyle pokazuje speedtest.
MÓJ POMIAR
O to chyba dymcio chodziło.

dokładnie chciał bym zeby mi internet działał normalnie bo przy tym co pokazuje to nawet filmy na yotube się zacinają ale za to na iPAD działają normalnie ;-)
Andrzej.K
Moderator

Reputacja: 314

0     0    
15   09-09-2016, 21:38   
dyzio2 napisał(a):Jeśli ktoś np. jak ja posiada łącze 100/10 to właśnie tyle pokazuje speedtest.
ale ty mówisz o Down/Up... jeśli karta sieciowa z jakiegoś powodu będzie pracować w trybie 10Mb... to i tak pokaże ci wtedy 10/10...

dymcio napisał(a):za to na iPAD działają normalnie ;-)
takie retoryczne pytanie... czy iPAD podłączony jest przez tę samą kartę sieciową ???

Pokaż jeszcze konfigurację routera...
dymcio
Użytkownik

0     0    
16   09-09-2016, 21:52   
ipad jest ( podłączony ) do tego samego routera co komputer z tym ze ipad działa po wifi w routerze nie ma żadnych ustawień LAN sa tylko WIFi

Ale tak jak mówię router na 100% nie ma tu nic do tego bo na poprzednim łączu w UPC gdzie miałem prędkość 120MB/s działało normalnie potem dopiero przestało było to około 1 miesiąca temu

Andrzej.K
Moderator

0     0    
17   09-09-2016, 22:28   
Ale po co mi konfiguracja Wi-Fi... musisz rozróżniać łacza... Wi-Fi działa OK... to nie to samo co połączenie kablowe, z którym jest problem... dlatego jedno działa a drugie nie... jak mi się w aucie przepaliła lewa żarówka, to co z tego że prawa świeci dobrze - lewa od tego nie zabłyśnie 5 Chociaż zawsze można zapytać, jak to powszechnie pytają... co z tym zrobić, wcześniej świeciła...
dymcio
Użytkownik

0     0    
18   09-09-2016, 22:42   
(09-09-2016, 22:28)Andrzej.K napisał(a): Ale po co mi konfiguracja Wi-Fi... musisz rozróżniać łacza... Wi-Fi działa OK... to nie to samo co połączenie kablowe, z którym jest problem... dlatego jedno działa a drugie nie... jak mi się w aucie przepaliła lewa żarówka, to co z tego że prawa świeci dobrze - lewa od tego nie zabłyśnie 5 Chociaż zawsze można zapytać, jak to powszechnie pytają... co z tym zrobić, wcześniej świeciła...

Dale zdjęcia byś zobaczył ze nie ma w routerze żadnych ustawień LAN. Ale tak jak pisałem wcześniej nie jest to wina routera bo na innym zupełnie innym routerze sytuacja była ta sama wiec nie wiem po co Ci konf. Routera.
Andrzej.K
Moderator

0     0    
19   09-09-2016, 22:44   
OK... zatem przyjmujemy, że jest OK.... masz uszkodzoną kartę sieciową...
dymcio
Użytkownik

0     0    
20   09-09-2016, 22:49   
Dlaczego uważasz ze jest uszkodzona kara (żarówka albo swieci albo nie swieci ) a karta działa troszkę :-) ja myśle ze sa to jakieś ustawienia windy tylko nie wiem jakie i dlatego poprosiłem o pomoc uważam ze jakiś program coś zamieszał i trzeba to odwrócić ręcznie liczę na to ze ktoś mi pomoże dojść do tego

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group