Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Recenzja Alien Shooter
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
Antyhaker
Redaktor
Offline

Reputacja: 328

1   04-09-2012, 20:53   
Edytuj ten post      Cytuj     
resim

Alien Shooter wydany przez SIGMA Team to jedna z tych gier, podczas których człowiek może się wyżyć do woli. Odpalamy okno gry, wybieramy naszą płeć i rozpoczynamy przemierzanie opustoszałych miejsc badań nad obcymi. Gra wydaje się z początku prosta, lecz po odpaleniu najwyższego poziomu trudności możemy cieszyć się niekończącą przyjemnością, płynącą z dekorowania pomieszczeń zielonym dywanikiem z krwi obcych i uważaniu by samemu nie stać się jego częścią (opcjonalnie czerwony, gdy zaznaczymy odpowiedni kwadracik w opcjach).

Początkowo jak to zazwyczaj bywa musimy zmierzyć się z małymi, chodzącymi na dwóch nóżkach oraz przypominającymi kurczaki obcymi, będąc uzbrojonymi w dwa zwyczajne pistolety. Przechodząc przez kolejne laboratoria spotykamy coraz to szybszych obcych, aby później walczyć o życie z przerośniętymi alienami uzbrojonymi po zęby(?) we wszelkiego rodzaju broń zniszczenia.

Lecz nie jest tak trudno jak mogłoby się nam wydawać. Do dyspozycji mamy szeroki zakres broni, od wspomnianych już wyżej pistoletów, poprzez wyrzutnie rakiet i pociski zamrażające, a kończąc na wyrzutni magmy. Bronie są powiedzmy w miarę dopasowane do kolejnych poziomów, jednakże ja zawsze preferuje nazbieranie trochę kasy i wykupienie od razu lepszej, niż na dany poziom by wystarczyła. Prócz standardowej "aktywnej" broni, mamy też coś "pasywnego" tj. chipy, dzięki którym dostajemy bonusy dla naszego ciała. Dodatkowo możemy sobie wykupić pancerz, którego wytrzymałość zależy od tego ile gotówki na niego wydamy. Mamy również wśród naszego wyboru wyposażenia: latarkę, apteczkę, noktowizor, dodatkowe życia oraz "strzelającą i latającą kulkę".

Po ukończeniu wszystkich misji ukazuje nam się scenka, na której widzimy jak mimo naszych ciężkich prób powstrzymania inwazji obcych, jednemu "kurczakowi" udaje się uciec na swoich małych nóżkach. Jak się możecie domyśleć prócz opisywanej wyżej gry mamy jej kontynuacje. Niektóre z nich przypominać bardziej będą grę RPG poprzez wystarczająco rozbudowany system doświadczenia i umiejętności.
A tutaj macie mały gameplay z owej produkcji:

Podsumowując jest to moim zdaniem bardzo miła odskocznia od dzisiejszych nudnych i casualowych gier. Po ciężkim dniu w pracy lub szkole, dzięki takim tytułom możemy zaznać chwili relaksu i zapomnienia tworząc oryginalne dywaniki z ciał obcych. Mimo swojej dość ubogiej grafiki i prostocie, siekanie wrogów, jakie oferuje ów tytuł, w żadnej grze nie jest tak przyjemne. Co więcej dzięki niej każdy z nas może stać się samotnie walczącym obrońcą ziemi oraz kreatywnym "dekoratorem" wnętrz w jednym.
admin
Administrator
Offline

Reputacja: 268

2   04-09-2012, 20:57   
Edytuj ten post      Cytuj     
Przenoszę do odpowiedniego działu 1
Antyhaker
Redaktor
Offline

Reputacja: 328

3   04-09-2012, 20:59   
Edytuj ten post      Cytuj     
Omg ten dział jest w software? Nie domyśliłem się xD
Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!


Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.


Zaloguj się


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościPortal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group