Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Samsung 500t1c a windows 10
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
wisnia
Użytkownik

Reputacja: 0

1   01-06-2016, 08:37   
Edytuj ten post      Cytuj     
Czy warto instalować aktualizacje? Na stronie windowsa powiedzieli mi bym się upewnił o dostępności sterowników, nie mam pojęcia jak to sprawdzić.
Marynarz
Ekspert

Reputacja: 458

2   01-06-2016, 08:55   
Mam Acer Iconia W511, i jest "mały" problem ze sterownikami do grafiki która siedzi w Intel Atom Z2760 (Intel SGX545 Graphics). Intel po prostu się wypiął na Windows 10 i nie wyda sterowników do tej grafiki :/

Objawia się to lekkim lagowaniem całego systemu, niezbyt płynną pracą a co za tym idzie... szybkim traceniem nerw 13

Tak, na moim tablecie mam W10 i czego to ja już nie robiłem aby poprawić działanie, ale koniec końców efekt ten sam :/

Co mogę doradzić, zrób aktualizację... jeśli asystent uaktualnienia Windows 10 nie wywali Tobie problemu z grafiką to śmiało próbuj. Jeśli chcesz to zrobić z palca (pendrive, ISO...) to pamiętaj (jak też w pierwszym przypadku) że zawsze możesz powrócić do poprzedniej wersji systemu (dokładnie masz na to 27 dni - a nie jak piszą 30 - sprawdziłem).

Czekam zatem na relację jak już byś się podjął aktualizacji jak to przebiegło i jaki jest efekt końcowy 1
wisnia
Użytkownik

Reputacja: 0

3   01-06-2016, 09:13   
Ok postaram się, ale to raczej trochę minie, bo po przywróceniu ustawień fabrycznych od wczoraj cały dzień instaluje różne update 21

Ogólnie na 4 dni wyjeżdżam to liczę, że chociaż do 8.1 zdążę, dziesiątka w poniedziałek 23

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group