Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Złomowanie samochodów Wrocław reolink warszawa

Telefon z dużym ekranem
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
arko1926
Użytkownik

Reputacja: 0

1   22-09-2014, 16:07   
Edytuj ten post      Cytuj     
Cześć, od 4 lat jestem posiadaczem wspaniałego telefonu jakim jest iphone 4, niestety przyszedł juz czas na zmiane na cos nowego. Od jakiegos czasu interesuje sie WP, jakis czas temu miałem juz kupic lumie 920, niestety wyszlo troche inaczej. Poszukuje telefonu z ekranem ponad 5 cali. Nie tylko WP ale tez android. Nie mam zamiaru kupowac juz nowego telefonu, dlatego tez nie kupuje iphone 5/5s.
Telefonu uzywam głownie do:
-rozmowy
-sms
-facebook-messengger
-snapchat
-instagram
-google maps, itp ogolnie mapa
-yanosik i tego typu
-muzyki nie słucham mam ipoda
-filmy czasem
-w miare dobry aparat, chociaz na tyle dobry co w iphonie, zebym mógł smiało zrobic zdjecia notatek i pozniej sie rozczytac.

Zastanawiałem sie na kilkoma telefonami.
-xperia z ultra
-note 2
-lumia 1320
-xiaomi redmi note
- cos tam pewnie jeszcze.
-jestem oczywiscie otwarty na inne ciekawe telefony

Telefonu szukam za małe hajsy, najchetniej do 700zł mniej wiecej. Pewnie o czyms zapomniałem, ale dodam jeszcze.

Martwie sie o aplikacje, a bardziej o ich dostepnosc w WP. Niby to wszystko rosnie, ale jakies ponad pol roku temu, bylo tak samo, np. instagram jak był beta chyba nadal jest beta. Jakies ciekawe informacje najchetniej o lumi 1320.
Surface fan
Ekspert

Reputacja: 106

2   22-09-2014, 16:58   
Edytuj ten post      Cytuj     
Według mnie Nokia Lumia 1320 to będzie najlepszy wybór. Dopisek Beta, to tylko dopisek, który sugeruje, że wersja beta dostanie szybciej nowości. WP to nie jest android, więc aplikacji nie wywali, a sam WP jest bardzo płynny w przeciwieństwie do androida. Co do aplikacji. Mnie wszystkie aplikacje wystarczają, nie ma w sklepie śmieci, jak 10000 aplikacji latarek, a sam argument, że na WP jest mało aplikacji, to tylko typowe teksty tzw. "hejterów".

EDIT: Poza tym nowości w 8.1 i wkrótce Cortana po Polsku. 1

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group