Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Uruchomienie Windows 10
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
lukcio29
Przyjaciel

Reputacja: 0

0     0    
1   01-04-2016, 19:16   
Edytuj ten post      Cytuj     
Coś znów namieszałem z komputerem bawiąc się w zmianę nazwy folderu użytkownika.Udało mi się przy pomocy Hiren's BootCD i użyciu Mini XP przywrócić rejestr systemowy.Niestety cały czas podczas uruchamiania komputera wyświetla się napis przygotowanie do automatycznej naprawy,przez co nie wyświetla mi się logowanie do konta Microsoft.
Przy próbie uruchomienia Windows 10 w trybie awaryjnym też wyświetla się przygotowanie do automatycznej naprawy.
Co zrobić by uruchomić komputer,by nie pojawił się napis przygotowania do automatycznej naprawy i pojawiło się logowanie na konto Microsoft?
Andrzej.K
Moderator

Reputacja: 317

0     0    
2   01-04-2016, 20:02   
Naprawić...

Pojęcia nie mamy co przywróciłeś... ale widocznie nie to co trzeba.
lukcio29
Przyjaciel

0     0    
3   01-04-2016, 20:49   
To co mogę zrobić by jakoś uruchomić komputer tak by nie pojawiał się napis odnośnie przygotowania do automatycznej naprawy a pojawiła się logowanie na konto windows
Andrzej.K
Moderator

Reputacja: 317

0     0    
4   02-04-2016, 00:03   
Jak napisałem, naprawić... daj mu spokój, niech zrobi co chce... chyba, że nie daje rady to start z płytki i spróbuj naprawić z poziomu instalatora.
lukcio29
Przyjaciel

0     0    
5   02-04-2016, 16:20   
Oki zainstalowałem na nowo Windows i przy wstępnej konfiguracji pominąłem krok z logowaniem się do konta Microsoft i stworzyłem konto mające nazwę mojego imienia bez polskich znaków,czyli konto użytkownika to Lukasz i folder użytkownika ma tą samą nazwę.
Niestety mam mały problem,bo przy zmianie lokalizacji folderu Dokumenty,który ma być na dysku D ze ścieżką: D:\Dokumenty,chyba przez niedopatrzenie wybrałem lokalizację folderu Dokumenty jedynie na dysk D a nie: D:\Dokumenty.Kiedy w Menu Start/Wyszukiwarka w polu szukania wpisałem dokumenty,po odnalezieniu folderu dokumenty,po kliknięciu prawym myszki i wybraniu lokalizacji folder Dokumenty otwiera się w takiej lokalizacji: C:\Users\Lukasz\OneDrive i jak klikam prawym myszki na ten folder i wybieram właściwości nie ma nic odnośnie zmiany lokalizacji.
stens
Przyjaciel

Reputacja: 63

0     0    
6   02-04-2016, 17:06   
Jak chcesz przenosić folder "Dokumenty" musisz mieć w nowej lokalizacji już folder do którego chcesz przenieść. Utwórz na D folder "dokumenty". Otwórz "Ten Komputer" i tam masz "Dokumenty" i je przenieś.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group