Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Visual Studio "14" CTP
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
mati150_92
Ekspert
Offline

Reputacja: 333

1   09-07-2014, 22:32   
Edytuj ten post      Cytuj     
Własnie wczoraj została wypuszczona nowa podglądowa wersja nowego Visuala który będzie miał swoją premierę w 2015 roku. Dla wszystkich ciekawskich nowości zapraszam na stronę http://www.visualstudio.com/en-us/downlo...tp-vs.aspx gdzie można pobrać najnowszą wersję CTP 2 czyli Community Technology Preview w wersji 2 z dnia 8 lipca.
Kubex52
Przyjaciel
Offline

Reputacja: 23

2   09-07-2014, 22:58   
Edytuj ten post      Cytuj     
Lista zmian w porównaniu do wydania 2013?
mati150_92
Ekspert
Offline

Reputacja: 333

3   10-07-2014, 20:04   
Edytuj ten post      Cytuj     
Główną nowością w Visual Studio 14 jest dostarczenie nowego kompilatora Roslyn. W tej wersji kompilatory C# jak i Visual Basic opierają się na nowej platformie. Bogate narzędzie analityczne, ułatwienia w codziennej pracy oraz udostępnienie kodu źródłowego Roslyna, to główne jej cechy. Warto zaznaczyć, że ten kompilator posłużyły do zbudowania samego Visual Studio.

Kolejną nowością w wersji 14 jest platforma ASP.NET vNext. Nowa odsłona frameworka dla aplikacji webowych skierowana jest zarówno na pojedyncze serwery, jak i na działanie w chmurze. ASP.NET vNext charakteryzuje się modułową budową i szerokimi możliwościami konfiguracji. IDE pozwoli także na zapoznanie się z narzędziami związanymi z nową platformą webową oraz szablonami projektów. W samym środowisku ulepszono refactoring C# oraz pierwszy raz dodano narzędzia do refactoringu dla języka Visual Basic. Visual Studio 14 to także wiele zmian w C++ oraz kilka nowości w samym C#.

Źródło: Dobreprogramy
Kubex52
Przyjaciel
Offline

Reputacja: 23

4   23-07-2014, 21:35   
Edytuj ten post      Cytuj     
Opublikowany został CTP 2 programu Visual Studio "14", który jest nazwą kodową dla następnej wersji programu Visual Studio. Aby rozpocząć pracę, można pobrać oprogramowanie (także na MSDN subskrybenta do pobrania), lub użyć VM w Azure robimy dostępne (patrz uwaga poniżej). Oprócz nowych funkcji, dodanych w CTP 1 ten CTP zawiera również:
Zapisywanie i zastosowanie układów niestandardowych IDE. Można teraz zapisać i zastosować niestandardowe układy dla narzędzia Windows w IDE. Polecenia zapisz układ okna i zastosuj układ okna są w oknie Menu. Można też zmienić nazwę, zmienić kolejność i usunąć układy z zarządzania układów okien.
Żarówkowy edytor ozdoby. Żarówki są ozdobą rozszerzonego edytora do identyfikacji i pomocy w rozwiązaniu problemów w kodzie. Żeby z niego skorzystać należy najechać na linię z problemu lub nad problemem, a zobaczysz żarówki, które wymienią działania, które można podjąć, aby rozwiązać problem. Pokazują nawet podgląd proponowanych rozwiązań.
Edytor dotykowy. Edytor Visual Studio obsługuje dotykowe gesty do przewijania, przybliżanie poprzez szczypanie, przytrzymywanie, aby otworzyć menu kontekstowe, podwójne wybieranie słowa oraz wybór linii naciskając na marginesie.
Właściwości stron i ulepszenia edytora VC ++. Mamy zaktualizowane wartości listy rozwijanej i Platform dla strony właściwości VC ++ okna dialogowego, aby zapamiętać ostatni wybór użytkownika, gdy okno jest zamknięte. Dodaliśmy również przenoszenie definicji funkcji (ruch ciała definicji funkcji do definicji źródła lub nagłówka/w klasa) i wdrożenie projektu/wirtualizacji Pure (szybkie utworzenie definicji klasy, która dziedziczy konstrukcje (klasa [streszczenie], struktura, itp.) zawierające jasne wirtualizacje). Również aktualizowane twory deklaracji/definicję na kod Peek i poprawienie znajdowania w plikach, aby umożliwić późniejsze wyniki, żeby wyniki dołączane do poprzedniego ("tryb dopisywania"). Sprawdź VC Blog, aby dowiedzieć się szczegółowych informacji na temat tych akcesoriów.
WSZYSTKO DUŻĄ LITERĄ. W zeszłym tygodniu z RC dla Visual Studio 2013 aktualizacji 3 dodaliśmy opcję menu sprawa zdanie; w tym VS "14" CTP zmieniliśmy pasek Menu "styl liter" dla wszystkich, aby pomóc nam zmienić opinie. Możemy korzystać z opinii, które mamy, aby określić, jak to jest w tym podglądzie, sprawiają, że opcja w menu "Narzędzia/Opcje" lub podjąć inne ścieżki

Pełną listę nowych funkcji można znaleźć w artykule bazy wiedzy Visual Studio "14" CTP.
mati150_92
Ekspert
Offline

Reputacja: 333

5   23-07-2014, 23:14   
Edytuj ten post      Cytuj     
No nie bardzo dzisiaj ^^
Kubex52
Przyjaciel
Offline

Reputacja: 23

6   24-07-2014, 15:25   
Edytuj ten post      Cytuj     
Poprawiłem. Dziękuję.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!


Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.


Zaloguj się


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościPortal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group