Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Windows 10 20H2 i aplikacja Kontakty
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
Cthulhu
Użytkownik

Reputacja: 0

1   10-04-2021, 23:08   
Edytuj ten post      Cytuj     
Bry.
Taka ciekawostka: na jednym komputerze po aktualizacji do wersji 20H2 zniknął kafelek aplikacji Kontakty. Można ją co najwyżej przypiąć do paska zadań, zniknęła z listy aplikacji - daje się tylko uruchomić z poziomu Poczty czy Kalendarza. Podobno to jest "normalne" w tej wersji - tak wyczytałem ze stron Microsoftu. Sęk w tym, że mam jeszcze tablet, na którym Kontakty chodzą jakby nigdy nic, a też jest podniesiony do wersji 20H2.
Różnice między nimi to:
"zły" (Kontakty nie dają się uruchomić): jest x64, upgrade był robiony "na chama" - bez mojej zgody z 1909
"dobry" (tablet z klasycznie działającymi Kontaktami): x86, upgrade był robiony z 2004, świadomie i wcześniej niż "zły"

dodam, że "dobry" ma niższą kompilację systemu - 19042.867 ("zły" - 19042.906) i nie wykazuje ochoty, by się zaktualizować wyżej. Na obu aplikacja Kontakty jest w tej samej - najnowszej wersji.

Ktoś ma jakiś pomysł skąd to?... I jak zmusić "złego" by stał się "dobry"? 1

Cth.
Cthulhu
Użytkownik

Reputacja: 0

2   14-04-2021, 00:03   
Edytuj ten post      Cytuj     
(10-04-2021, 23:08)Cthulhu napisał(a): Bry.
Taka ciekawostka: na jednym komputerze po aktualizacji do wersji 20H2 zniknął kafelek aplikacji Kontakty. Można ją co najwyżej przypiąć do paska zadań, zniknęła z listy aplikacji - daje się tylko uruchomić z poziomu Poczty czy Kalendarza. Podobno to jest "normalne" w tej wersji - tak wyczytałem ze stron Microsoftu. Sęk w tym, że mam jeszcze tablet, na którym Kontakty chodzą jakby nigdy nic, a też jest podniesiony do wersji 20H2.
Różnice między nimi to:
"zły" (Kontakty nie dają się uruchomić): jest x64, upgrade był robiony "na chama" - bez mojej zgody z 1909
"dobry" (tablet z klasycznie działającymi Kontaktami): x86, upgrade był robiony z 2004, świadomie i wcześniej niż "zły"

dodam, że "dobry" ma niższą kompilację systemu - 19042.867 ("zły" - 19042.906) i nie wykazuje ochoty, by się zaktualizować wyżej. Na obu aplikacja Kontakty jest w tej samej - najnowszej wersji.

Ktoś ma jakiś pomysł skąd to?... I jak zmusić "złego" by stał się "dobry"? 1

Cth.

Tematu nie ma - jeśli się ma pakiet instalacyjny Kontaktów - bezproblemowo się instaluje w trybie developera, wtedy kafelki wracają 1

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group