Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Notariusz Katowice

Windows 10 - Dyskusja ogólna
  • 10 głosów - średnia: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
Andrzej.K
Moderator

Reputacja: 314

0     0    
1351   09-02-2015, 11:37   
Edytuj ten post      Cytuj     
Ponadto jest tam taka pozycja jak "Pamięć buforowana", obszar ten może być natychmiast zwolniony i wykorzystany przez inne procesy...
achmed24
Przyjaciel

Reputacja: 51

0     0    
1352   09-02-2015, 13:13   
A jednak może ale nie musi być coś takiego jak Windows z subskrybcją - Windows 365. Dowód? Proszę bardzo:
Cytat:Microsoft zastrzega nazwę "Windows 365"

Zdaje się, że nowe okienka w ramach subskrypcji, to już niemal pewniak. Microsoft zarejestrował nazwę "Windows 365". Plotki na temat Windows 365 pojawiły się już w zeszłym roku. Microsoft na razie milczy na temat ewentualnej subskrypcji, w ramach której dostępne byłyby okienka.

Zdaje się jednak, że to nie były wyłącznie plotki. Microsoft w amerykańskim urzędzie USPTO zarejestrował nazwę "Windows 365". Co to oznacza? W zasadzie nic pewnego. Microsoft może, ale nie musi wprowadzić abonamentu wraz z Windows 10. Może to zrobić później. Pamiętajmy, że przez pierwszy rok "dziesiątka" będzie dostępna dla użytkowników Windows 7 i Windows 8.1 za darmo. Za system będą musieli zapłacić nowi użytkownicy lub właściciele starszych wersji Windows. Windows 365 może być także na początku usługą skierowaną do użytkowników biznesowych. Podobnie było w przypadku Office 365. Dopiero z czasem pojawiły się abonamenty dla użytkowników domowych.
resim
Żródło: TUTAJ
mati150_92
Ekspert

Reputacja: 340

1     0    
1353   09-02-2015, 16:41   
Windows 10 RTM ma być ukończony podobno jeszcze w czerwcu a nie tak jak było to zawsze w sierpniu. Decyzja taka jest podyktowana tym że spokojnie do października firmy będą mogły wprowadzić nowy system do swoich sprzętów a w przypadku sierpnia nie było to do końca możliwe. Możliwy jest również lekki poślizg z początkiem lipca.
__zbychu
Ekspert

Reputacja: 168

0     0    
1354   09-02-2015, 17:01   
Nie widzę sensu tak szybkiego ukończenia prac nad dziesiątką. Według mnie ten system powinien zostać ukończony dopiero w okolicy września - października i na samo Boże Narodzenie trafić na półki sklepów.
gbbsoft
Przyjaciel

Reputacja: 60

0     0    
1355   09-02-2015, 17:05   
Ale główna sprzedaż jest prowadzona przez OEM, a oni muszą go mieć wcześniej... Poprawki potem można robić przez WindowsUpdate/Sklep...
mati150_92
Ekspert

0     1    
1356   09-02-2015, 17:06   
Dokładnie zostało im pół roku a znając MS to ten cały feedback był tylko wielką ściemą żeby zachęcić ludzi do zabawy i przejścia na 10. Zrobili pasek i na współpracy się skończyło. Przez pół roku będą dalej ściemniać że niby coś tam poprawiają i według mnie w czerwcu rewelacji nie zobaczymy tylko to co teraz mamy tylko z działającymi uniwersalnymi apkami ahh. Niezły przekręt MS jak zawsze z resztą.
Andrzej.K
Moderator

Reputacja: 314

0     0    
1357   09-02-2015, 17:06   
I tak często jest, że instalując w dniu premiery wersję RTM od razu pobierasz kilka poprawek...
mati150_92
Ekspert

0     0    
1358   09-02-2015, 18:19   
Zauważyłem u siebie że po mimo wyłączenia opcji wyłączania się dysków ta opcja i tak działa. Drugi dysk przeznaczony na dane co jakiś czas się wyłącza fakt włącza się gdy coś robi się z danymi lecz 2 razy już mi się zdarzyło że się nie włączył co spowodowało zatrzymanie się całego systemu. Ktoś też tak ma ?
rav.a
Użytkownik

Reputacja: 23

0     0    
1359   09-02-2015, 19:09   
@mati150_92
ja nie rozumiem troszkę chyba... dodajesz dziennie jako pierwszy wpisy z innych stron, które mają informacje z pierwszej ręki, odpowiadasz na pytania, udzielasz się. Jak coś nowego dodają dyskutujesz, a tu nagle nie wiedząc co tak naprawdę będzie w RTM, zaczynasz hejtować sposób działania MS. Nie było feedacku - źle bo MS nie słucha użytkowników, jest feedback to źle, że jest bo MS ma wszystko w dupie i nikogo nie słucha, zrobi to co uważa.... ogarnijcie się. Jeszcze chyba za wcześnie na narzekanie... z Całym szacunkiem Mati dla Twojego wkładu na forum ale takie przemyślenia chyba są nie na miejscu. piona
thorn_pl
Użytkownik

Reputacja: 16

0     0    
1360   09-02-2015, 20:32   
mati150_92 napisał(a):Zauważyłem u siebie że po mimo wyłączenia opcji wyłączania się dysków ta opcja i tak działa. Drugi dysk przeznaczony na dane co jakiś czas się wyłącza fakt włącza się gdy coś robi się z danymi lecz 2 razy już mi się zdarzyło że się nie włączył co spowodowało zatrzymanie się całego systemu. Ktoś też tak ma ?
U mnie zewnętrzny dysk też rozłącza co jakiś czas 13

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group