Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Notariusz Katowice

Windows 10 - Dyskusja ogólna
  • 10 głosów - średnia: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
Antyhaker
Redaktor

Reputacja: 328

0     0    
1461   25-02-2015, 16:25   
Edytuj ten post      Cytuj     
Jak pisałem - to bez znaczenia, bo tak czy siak w tym tygodniu.
Headbanger
Ekspert

Reputacja: 122

0     0    
1462   25-02-2015, 16:27   
Niekoniecznie, skoro Gab ma być offline kilka dni : )
Antyhaker
Redaktor

0     0    
1463   25-02-2015, 18:21   
A co on ma do tego hmm?
Headbanger
Ekspert

0     0    
1464   25-02-2015, 18:31   
Jest odpowiedzialny za program Insider? Można spodziewać się, że nie będzie.
Ski_drow
Użytkownik

Reputacja: 14

0     0    
1465   25-02-2015, 18:43   
Gabe Aul jest jedną z osób odpowiedzialnych za program insider.To że będzie offline nie oznacza,że inni nie przejmą pałeczki.
Headbanger
Ekspert

0     0    
1466   25-02-2015, 18:57   
Oczywista sprawa : ) temu też napisałem "można spodziewać". Widziałeś kiedyś by ktoś inny niż on informował o nowym update dla Insider? Temu też może nie być, a równie dobrze może pojawić się w piątek 1
Ski_drow
Użytkownik

Reputacja: 14

0     0    
1467   25-02-2015, 20:34   
Tak wiem gość jest na topie to fakt,ale wątpie by tylko od niego zależało wypuszczenie nowego buildu.Cóż poczekamy zobaczymy.
Headbanger
Ekspert

0     0    
1468   26-02-2015, 01:33   
Dodam jeszcze, że poszukałem trochę i po pierwsze, odniesienia "w lutym" ze strony Gaba odnosiły się do W10 for phones. Nie znalazłem nigdzie wzmianki, która świadczyłaby o tym, że na 100% w lutym pojawi się coś na PC (@mati150_92 skąd wziąłeś tamto info?), tym bardziej, że w weekend - bo w weekend to nie ma szans z przyczyn wolnego (gdzie masz takie info? nawet WZor nie pisze o tym). Nie zapominam również o kwestii "1X/mo", która również w głównej mieże odnosi się do wydań na telefony.
Dalej, Gab wspominał jedynie, że okres między 9926 a nowym TP z fbl_impressive będzie krótszy niż 9879 - 9926. Można tutaj rówież znaleźć podobieństwo, mianowicie przy poprzednim jak i aktualnym przejściu pojawił się "wyciek", który oczywiście jest monitorowany i wszystkie ewentualnie nieprawidłowości są raportowane dalej.
Dodatkowo jedyny artykuł w sieci o next build jest z tytułem "Microsoft zapowiedział (...) nie (...)" czyli, że w lutym już nic nie ujrzymy (źródło nawet PL, TUTAJ).

Ponadto Gab, jako osoba, która jeździ (w sumie lata) po partnerach, jest osobą reprezentacyjną firmę czyli wysoko postawioną. Można więc wnioskować, że to on jest szefem szefów tych "osób odpowiedzialnych"..
Reasumując, czekamy : )

Obecnie mógłby to nadal zrobić zdalnie, jednak post ten ma na celu jedynie wyrównanie tematu nowej kompilacji i kwestii źródeł newsów, których w sumie nie widać (przynajmniej ja).
Antyhaker
Redaktor

0     0    
1469   26-02-2015, 10:21   
Gabe jest tutaj raczej osobą reprezentatywną do kontaktu z użytkownikami/mediami i wydaje mi się, że nie podejmuje tego typu decyzji.

Co do reszty - zwykłe wróżenie z fusów. Poczekamy to zobaczymy, maksymalnie jeszcze 2 dni. Może masz racje, a może nie ^^
mati150_92
Ekspert

Reputacja: 340

0     0    
1470   26-02-2015, 12:28   
Z tego co pamiętam build 9926 był wypuszczony w piątek czyli w weekend więc dlaczego nie weekend ? Po drugie wzoor napomniał że w tym tygodniu być może dostaniemy coś specjalnego a po trzecie znany fakee udostępnił że mamy się przygotować na pracowity weekend.
I podobno nie dostaniemy ani przezroczystości ani spartana tylko zmienione dalsze ikony i poprawki błędów ^^. Powoli mój przekaz że mało co się zmieni do czerwca się sprawdza.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group