Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Windows 10 - Dyskusja ogólna
  • 10 głosów - średnia: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
Antyhaker
Redaktor

Reputacja: 328

1961   31-03-2015, 22:08   
Edytuj ten post      Cytuj     
W sensie jakie aplikacje zepsuli hmm?
rav.a
Użytkownik

Reputacja: 23

1962   31-03-2015, 22:08   
ojjj gadasz.... po to jest slow, żeby bledy wylapane w fascie naprawić, żeby build nadawal się do użytku bo chyba o to chodzi tak? przecież we wtorek wyszly updaty, ale nie naprawili tych bledow. i mówimy tu nie o stabilności systemu a o możliwości użytkowania POSTAWOWYCH aplikacji systemu wkomponowanych w niego. Chyba nie jest potrzebne napisanie systemu od początku, żeby chodzil klient poczty :] po 2 jest możliwość recznego naprawienia tego bledu, a ms nie może zrobić tego zdalnie? w 9926 wszystko było ok, teraz już nie.

sorki za polskie znaki
rob92
Użytkownik

Reputacja: 2

1963   31-03-2015, 22:10   
Witam suzana da się ustawić w opcjach przeglądarki wpisz w wyszukiwarkę spartana Google.pl wyświetli ci podpowiedzi
Andrzej.K
Moderator

Reputacja: 317

1964   31-03-2015, 22:23   
rav.a, no nie masz racji... raz zbudowanej kompilacji już się nie edytuje, a MS wyraźnie podał sposób naprawy tych aplikacji... po za tym linia impressive raczej nie zajmuje się pocztą... jako insiderzy chcieliśmy dostawać częściej kompilacje, więc dostajemy, a nie w każdej wszystko będzie poprawione...
Headbanger
Ekspert

Reputacja: 121

1965   31-03-2015, 22:28   
Jak chcesz sprawną to poczekaj na wydanie wersji RTM, skoro wklejenie 3 linijek kodu to dla Ciebie problem 1
Nie rzucą wszystkiego by naprawić błąd do kolejnej kompilacji, a zrobią to w swoim czasie. Nie było buildów - było źle, wydali nowy - jest źle bo nie naprawili błędu.
PS. naprawienie nie polega na wykonaniu zdalnie tej operacji, bo błąd jest na poziomie pobierania licencji. Z offive prv też był ten problem - naprawili po 2/3 tyg (w ostatnim patchu).
rav.a
Użytkownik

Reputacja: 23

1966   31-03-2015, 22:36   
i tak i nie. może źle się wyraziłem w poprzednim poscie, chodzilo mi o to, że wyszly updaty w zeszly wtorek, i w tym samiuteńkim czasie wyszedł slow, czyli wyszedł identyczny build poprawiony o bledy, dostępne przez WU, chyba nie zaprzeczysz? rozumiem, że olali sprawę naprawy tych 3 apek bo nie caly tydzień później mieli w planach wypuscic nowy build, ale żeby znowu z tymi samymi bledami, które są tak banalne do naprawy? kilka linijek kodu i wsio, a nikt z MS nie może zrobić tego zdalnie i wypuscic nowy build z dzialajacymi apkami, dodam jeszcze raz, podtawowymi, a nie jakimiś drugorzędnymi.

a tak btw to zastanawial się ktoś nad wyglądem WMP w W10? bo ten obecny, zresztą zaszyty w system od W7 nie bardzo się komponuje

@headbanger, jestem z testowymi wersjami Windowsa możliwe, ze dluzej niż ty, lubie się nimi bawic i je testować i nie narzekam, ze wydali cos nie dokonca sprawnego, tylko skoro to takie banalnie proste dla mnie zwykłego szarego ludzia, to jaki problem ma z tym MS? i nie popadaj w skrajność, nikt nie mowi żeby rzucac wszystko, a naprawić kilka linijek kodu. 10 informatykow tam nie maja, wiec powinni się tym zajac.
gbbsoft
Przyjaciel

Reputacja: 60

1967   31-03-2015, 22:48   
Jak wyjdzie .iso to dajcie linka, bo u mnie po aktualizacji nawet menu start nie działa... 1
Andrzej.K
Moderator

Reputacja: 317

1968   31-03-2015, 22:59   
A może nie chcą tego poprawiać, bo np. nowe wersje tych aplikacji będą działać od razu poprawnie... to podobnie jak u niektórych z dźwiękiem, problem nie leży w systemie tylko w sterownikach i MS nie będzie zapewne tego poprawiał, żeby na siłę stare sterowniki działały...
Ski_drow
Użytkownik

Reputacja: 14

1969   31-03-2015, 23:29   
@rav.a

Ale ty masz problem wiesz co znaczy wogóle Windows 10 Technical Preview ? to jest chłopie poglądowa wersja techniczna nie nadająca się do użytku na co dzień.Wiem, że ty byś chciał by to z czego korzystasz działało jak powinno, ale na razie zapomnij.Jak chcesz mieć sprawny system w jakiś 80-90 procentach poczekaj na kandydata do wydania czyli RC.A jeśli i to cię nie zadowoli, to nie pociesze cię, bo RTM też nie będzie idealny będą wydawane aktualizacje przez WU tak jak było i jest nadal z poprzednimi systemami.
Antyhaker
Redaktor

Reputacja: 328

1970   31-03-2015, 23:31   
Co do pytania o WMP - stawiam, że go wytną i zastąpią aplikacją modern, tak jak przeglądarkę (IE) ^^ Co do samego klienta poczty - wklepanie 3 linijek kodu to najmniejszy problem, u mnie ona źle się skaluje i połowy nie widzę xP

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group