Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Notariusz Katowice

Windows 10 - Dyskusja ogólna
  • 10 głosów - średnia: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
Winref77
Użytkownik

Reputacja: 5

0     0    
3291   29-07-2015, 14:44   
Edytuj ten post      Cytuj     
Już mam Windows 10.

INSTRUKCJA:

1. Pobieramy ISO ze strony Microsoft
2. wypalamy na płytę DVD
3. Odpalamy
4. Czekamy
5. KONIEC PROCEDURY

bez kombinacji alpejskich.

UWAGI

Aktualizacja generuje nowy klucz produktu (do Windows 10) w naszym komputerze, dlatego stary klucz radzę na wszelki wypadek gdzieś sobie zapisać.

Stary klucz może zostać przyporządkowany do przeglądarki Internet Explorer.

Pliki zostały zachowane o ile zaznaczy się żeby zachował przed aktualizacją.

Dobranoc
GoOx
Przyjaciel

Reputacja: 99

0     0    
3292   29-07-2015, 15:00   
Ktoś wie jak naprawić problem z kodem błędu Kod 80070003 ?
Antyhaker
Redaktor

Reputacja: 328

0     0    
3293   29-07-2015, 15:04   
Nie trzeba nawet płyty wypalać - wystarczy pobrać ISO i z poziomu systemu takową aktualizację przeprowadzić. Tak zrobiłem na laptopie rodzicielki i śmiga. Wszystko aktywowane i w ogóle miód.
Hitokuineko
Użytkownik

Reputacja: 4

0     0    
3294   29-07-2015, 15:14   
(29-07-2015, 14:43)lukcio29 napisał(a): Właśnie aktualizuję do Windows 10 za pomocą MediaCreationToolx64.Jestem na etapie sprawdzania czy wszystko jest gotowe do instalacji.Pisze,że potrwa to kilka minut,koło się obraca obok napisu Czekaj.Teraz sprawdza ile mam miejsca na dysku i pojawiło się: Gotowy do instalacji i będę miał zainstalowaną taką wersję Windows 10 jaką mam obecnie wersje Win 8.1 oraz zachowane zostaną pliki osobiste i aplikacje.
Teraz nie wiem czy zachowany zostanie pulpit z Windows 8.1 z całą jego zawartością,bo nie wiem czy kliknąć Zainstaluj by uaktualniło mi Windows 8.1 do Windows 10?

Tak będziesz miał wszystkie ustawienia. Konta i programy które miałeś
jamot
Przyjaciel

Reputacja: 22

0     0    
3295   29-07-2015, 15:21   
lukcio29 napisał(a):czy zachowany zostanie pulpit z Windows 8.1 z całą jego zawartością
Wszystko zostanie zachowane, możesz śmiało aktualizować.
lukcio29 napisał(a):Właśnie aktualizuję do Windows 10 za pomocą MediaCreationToolx64
Ja jestem już po tym etapi i wszystko poszło problemów- troszkę trwało.
lukcio29
Przyjaciel

Reputacja: 0

0     0    
3296   29-07-2015, 16:40   
Mam pytanie: jestem po aktualizacji do Windows 10 i zauważyłem,że po kliknięci prawym przyciskiem myszy na ikonę Komputer i wybraniu Właściwości w System mam: Aktywuj Windows
Czy to oznacza,że mam aktywować Windows 10,czy nic mam z tym nie robić,a i tak mam pełną wersję Windows 10?

I jeszcze jedno: Nie mogę zainstalować sterowników do swojego monitora LG E2251,bo po mimo ich zainstalowania z płyty dołączonej do monitora w Menadżer urządzeń nie jest wykrywany mój monitor tylko pisze,że mam standardowy monitor PnP,a nie taki jak posiadam.Jak w Windows 10 mam zainstalować swój monitor?
GoOx
Przyjaciel

0     0    
3297   29-07-2015, 16:42   
Co jeśli nawet nie chce cię zaktualizować z iso? Jakieś rady :X ?

Kiedy klikam zainstaluj robi się jednolity ekran i znów % lecą. W pewnym momencie dostaję komunikat: "Mamy problem, Instalacja systemu windows nie powiodła się" 13
Winref77
Użytkownik

Reputacja: 5

0     0    
3298   29-07-2015, 17:06   
(29-07-2015, 16:42)GoOx napisał(a): Co jeśli nawet nie chce cię zaktualizować z iso? Jakieś rady :X ?

Kiedy klikam zainstaluj robi się jednolity ekran i znów % lecą. W pewnym momencie dostaję komunikat: "Mamy problem, Instalacja systemu windows nie powiodła się" 13

Sprawdź dysk twardy czy nie ma wolnych lub uszkodzonych sectorów, sprawdź pamięć RAM. Zainstaluj lub przywróć z partycji Recovery czysty system który masz aktualnie na komputerze i ponownie uruchom aktualizację z ISO. Jak to nie pomoże sprawdź czy są wszystkie sterowniki w menadżerze urządzeń i pobierz wszystkie aktualizacje przez Windows Update. Wtedy ponownie uruchom aktualizację z ISO.

Ciekawe czy jest jakiś sposób aby aktualizacja wygenerowała klucz produktu ale żeby się nie instalowała. Można by było od razu czystą instalację stawiać.
lukcio29
Przyjaciel

Reputacja: 0

0     0    
3299   29-07-2015, 17:10   
Czyli po aktualizacji do Windows 10 trzeba system aktywować czy nie robić tego,a i tak system będzie w pełnej wersji tak jakby był już aktywowany
GoOx
Przyjaciel

0     0    
3300   29-07-2015, 17:11   
O dysk i ram nie ma co się martwić, to są błędy związane z systemem i jakąś niezgodnością. Chcę koniecznie uniknąć instalacji wszystkiego od nowa.

Btw. tu macie link do iso z serwerów MS x64 http://software-download.microsoft.com/p...1f0d9fcd55

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group