Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Windows 8.1: Facebook - powiadomienia
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
gomezik
Użytkownik
Offline

Reputacja: 0

1   22-07-2014, 11:16   
Edytuj ten post      Cytuj     
Aplikacja FB ze sklepu. Mam utworzoną listę zainteresowań stron które przeglądam. właściwie tylko te strony mnie interesują.
Jak zrobić aby były powiadomienia o nowych wpisach na tych stronach czy tam fanpagach jak zwał tak zwał. Czy ta aplikacja może się automatycznie uruchamiać i informować powiadomieniami o wpisach czy trzeba za każdym razem ręcznie wszystko sprawdzać bo jak tak to kicha! Jeżeli coś napiszę na czyimś FP chcę mieć info o odpowiedzi tak jak o nowej poczcie w W8. Jak to zrobić może ktoś pomoże. Dzięki.
__zbychu
Gość
 

2   22-07-2014, 12:32   
Edytuj ten post      Cytuj     
Jedyne, co możesz zrobić to odpalić aplikację Facebook, wysunąć pasek boczny -> Ustawienia -> Notifications i tutaj wybierasz rodzaje powiadomień.
gomezik
Użytkownik
Offline

Reputacja: 0

3   22-07-2014, 15:59   
Edytuj ten post      Cytuj     
Czyli nie ma opcji aby to się samo uruchamiało i były powiadomienia?? chyba z FB można też korzystać przez aplikację kontaktu w w8. Dziwne na telefonach można mieć powiadomienia na bieżąco a na kompie nie? po co w takim razie te aplikację jak to samo mogę co chwila sprawdzać przez przeglądarkę? Nie czaje.
__zbychu
Gość
 

4   22-07-2014, 16:32   
Edytuj ten post      Cytuj     
Nie musisz jej uruchamiać, żeby otrzymywać powiadomienia o ile zezwoliłeś jej działać w tle.
gomezik
Użytkownik
Offline

Reputacja: 0

5   22-07-2014, 17:48   
Edytuj ten post      Cytuj     
Tak zezwoliłem przy instalacji. Powiadomienia powłączane i nic. Wchodzę przez przeglądarkę i mam jakąś wiadomość a powiadomienia z aplikacji brak. Zależy mi głównie na tym aby były informacje o nowych wpisach na obeserowwanych stronach. Typu strona rmffm dodaję ją do zainteresowań i chcę mieć powiadomienie o nowym wpisie na stronie rmffm. Jak to zrobić?
Druga sprawa np na tej samej stronie rmfu zadaje jakieś pytanie do nich, rmf odpowiada i mam wtedy cyfrę z ilością odpowiedzi w prawym górnym rogu w przeglądarce i tu też chcę mieć powiadomienie że odpowiedzieli na moje pytanie. Jak?
To wszystko.
__zbychu
Gość
 

6   22-07-2014, 23:39   
Edytuj ten post      Cytuj     
Aplikacja Facebook nie działa poprawnie co jest potwierdzone przez wielu użytkowników i my, jako zwykli użytkownicy nie mamy na to wpływu. Możesz spróbować zainstalować ją ponownie.

Nie przypominam sobie, żeby była możliwość w tej aplikacji otrzymywania powiadomień, gdy jakiś fanpage opublikuje nowy wpis. Natomiast jeśli chodzi o odpowiedzi na komentarze to owszem, działa to. Sprawdź ustawienia powiadomień. A jeśli tam wszystko jest ok to sprawdź uprawnienia aplikacji. Jeśli to już nie pomoże to spróbuj zainstalować ją ponownie.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!


Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.


Zaloguj się


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościPortal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group