Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Złomowanie samochodów Wrocław
reolink warszawa
polish language school kraków
Windows 8.1: Nie chcę logowania z hasłem!
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
sokrada
Użytkownik
Offline

Reputacja: 0

1   19-10-2013, 21:15   
Edytuj ten post     
Po zainstalowaniu na windows 8 "nakładki" 8.1 ciągle przy starcie mam monit o hasło. Wcześniej nie miałem. Próbowałem "win" R i netplwiz ale nic z tego bo dalej wejść już nie można. Nic to nie daje, nie wiem jak logować się bez hasła. Bardzo proszę o poradę jak to obejść i wyłączyć bo w przeciwnym razie dostanę zaraz choroby psychicznej. Mam wrażenie, że Microsoft się kończy. Nie można serwować użytkownikom coraz bardziej uciążliwego badziewia i żądać za to pieniędzy.
pionaj
Ekspert
Offline

Reputacja: 199

2   19-10-2013, 21:17   
Edytuj ten post     
a wpisz w googlech...windows 8 bez logowania
i po sek masz wynik
http://siedem.it/adam/automatyczne-logow...zyc-haslo/
sokrada
Użytkownik
Offline

Reputacja: 0

3   20-10-2013, 18:52   
Edytuj ten post     
I w tym sensie sobie poradziłem. Tyle, że teraz wszystkie opcje wymagające wpisania hasła administratora są poza zasięgiem. To znaczy niczego nie uruchomisz co wymaga wpisania hasła administratora bo nie ma go gdzie wpisać a opcja potwierdzenia wpisania hasła jest wyłączona i zamknięta. Kiedyś tak walczyłem z linuksem ale nie sądziłem, że przyjdzie mi walczyć podobnie z windowsem. Że też mnie diabeł podkusił aktualizować to genialne dziecko microsoftu.

To znaczy: pojawia się okienko z zapytaniem „Czy chcesz zezwolić następującemu programowi na wprowadzenie zmian na tym komputerze?
I głupi tekst: Aby kontynuować, wpisz hasło administratora a następnie kliknij przycisk Tak.
Napisałem "głupi", bo nie ma gdzie ani możliwości wpisania tego hasła a przycisk „Tak” jest w ogóle nieaktywny. Można tylko kliknąć "Nie" - oczywiście bez efektu i wracamy do początku. Poproszę o pomoc bo dzisiaj to już jestem o krok od formatu.
sokrada
Użytkownik
Offline

Reputacja: 0

4   20-10-2013, 20:25   
Edytuj ten post     
Wszystkim co się zastanawiali co mi odpisać i w ogóle dziękuję i przepraszam za zajmowanie "głowy". Wątek do zamknięcia. O ile wytrzymałem jakoś windows 8 na swoim komputerze (z bólami) o tyle windowsa 8.1 już nie przetrawię. W najbliższym wolnym czasie instaluję windows 7. Pozdrawiam.
sokrada
Użytkownik
Offline

Reputacja: 0

5   20-10-2013, 20:51   
Edytuj ten post     
Nie, w końcu udało mi się logować bez hasła. Tyle, ze teraz prawie nic nie działa. Przy uruchomieniu co drugiego programu żąda hasła administratora a nie ma jak go wpisać... Nawet część operacji plikowych jest zablokowanych. Szukałem w google i chciałem w konsoli naprawić to ale nic z tego nie wyszło. Mam dość bo jak widać wyszło to wszystko po instalacji 8.1 Wcześniej windoiws 8 jakoś działał. Niestety nie można tej operacji "odkręcić". Mam jeszcze tablet z windows 8 i tam już tej nowelizacji do 8.1 nie zastosuję...Nie mam czasu, żeby potem ślęczeć i szukać w necie rozwiązań albo reinstalować system. Microsoft zawodzi mnie coraz częściej.
dzonymasa
Użytkownik
Offline

Reputacja: 0

6   23-10-2013, 02:37   
Edytuj ten post     
@up

Jak masz konto na MS to usuń i zrób formata na nowo , wszystko bedzie śmigać jak tralala 1 podczas instalacji na nowo pomijaj rejestracje konta na MS , z upem na 8.1 tak samo nie rejestruj się bo bedzie kicha .
Miałem ten sam problem + dodatkowo nie mogłem tapety ustawić jak w tym temacie : http://winforum.eu/Temat-Windows8-i-tape...8+i+tapeta# tak też przez woojka google trafiłem tutaj 1 po kilku formatach logowałem się na MS i problem był ten sam az się we mnie zagotowało postanowiłem że usunę konto na MS i zrobie kolejnego formata ( przywracanie do ustawień fabrycznych ) jak juz sie system instalował pomijałem kroki gdzie chciał aby się logować na konto MS i dzięki temu wszystko wróciło do normy pozdrawiam !!!

http://winforum.eu/Temat-Automatyczne-lo...Cytkownika
tak tez próbowałem i nie pomogło dodam jeszcze że miałem tak jak piszesz , wyskakiwało okienko administratora ale nie była aktywna opcja "TAK" miejsca na wpisanie hasła też nie było !!!
Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!


Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.


Zaloguj się


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościPortal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group