Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Złomowanie samochodów Wrocław
reolink warszawa
polish language school kraków
Windows 8.1: Parę pytań dotyczących systemu.
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
GraczWilliam
Użytkownik
Offline

Reputacja: 0

1   19-08-2013, 20:22   
Edytuj ten post     
Cześć, mam zamiar w najbliższym czasie zakupić ósemkę, z tego co się orientuję to wersja 8.1 będzie dostępna siedemnastego października, gdzieś przeczytałem, że ma trafić także na półki sklepowe, i moje pierwsze pytanie brzmi - czy warto czekać aż w sklepach pojawi się nowa wersja systemu? Czy są jakieś informacje o tym kiedy będzie dostępna i jaka będzie cena? Interesuje mnie najskromniejsza edycja.

Drugie pytanie, czy w update 8.1 jest/będzie poprawiony instalator pod względem wizualnym? Z tego co mi wiadomo, w tej chwili jest to kopia z siódemki. Pytam dlatego że takie niedociągnięcia bardzo mnie irytują.

Trzecie, i już raczej ostatnie pytanie. Windows 8.1 wprowadza wiele zmian i aktualizacji, czy po zmianie modelu sterowników do kart graficznych, dodaniu nowej wersji jądra i innych poprawek jest zwiększona wydajność systemu? Najbardziej mnie interesują testy FPSów w grach.
Black
Ekspert
Offline

Reputacja: 350

2   19-08-2013, 20:45   
Edytuj ten post     
17 października aktualizacja ma być dostępna do pobrania dla W8, a od 18 października na nowych maszynach ma zostać preinstalowany W 8.1, co nie znaczy że tego dnia trafi on na półki sklepowe. Czy warto czekać? Nie, bo aktualizacja jest darmowa, a preinstalowany system może ukazać się w sklepach z pewnym opóźnieniem. Sam system w wersji pudełkowej zostanie wydany pewnie również 18 października. Jaka będzie jego cena - nie wiemy.

Co do instalatora to zostanie on pewnie w obecnej formie. 15 minut da się jakoś przemęczyć 2

Aktualizacje są po to żeby zwiększyć wydajność, bezpieczeństwo i stabilność systemu. Szczegółów szukaj w dyskusji o 8.1.
GraczWilliam
Użytkownik
Offline

Reputacja: 0

3   19-08-2013, 21:07   
Edytuj ten post     
Dzięki Blacksmith za szybką i treściwą odpowiedź. 2
balu, to że FPSy są zależne m.in. od karty graficznej to ja wiem, bardziej ciekawi mnie różnica 8 - 8.1 w FPSach, właśnie przez zmianę modelu sterowników oraz całej reszty.
Black
Ekspert
Offline

Reputacja: 350

4   19-08-2013, 21:08   
Edytuj ten post     
Zapraszam do lektury dyskusji o Windows 8.1. Znajdziesz tam odpowiedzi na zadane powyżej pytania, oraz wiele innych interesujących informacji. Tutaj odpowiedziałem tylko dlatego, że ciężko znaleźć tam konkretną odpowiedź użytkownikowi który nie jest na bieżąco z wątkiem (mogłeś się jednak podpiąć, zamiast zakładać nowy). Wątek uważam za wyczerpany - zamykam.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!


Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.


Zaloguj się


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościPortal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group