Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

sklep toners.com.pl
zdalny pulpit -zgoda użytkownika
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
remikson
Użytkownik
Offline

Reputacja: 0

1   28-03-2016, 14:27   
Edytuj ten post      Cytuj     
Mam problem ze zdalnym pulpitem. Jestem administratorem sieci lokalnej i w momencie próby przejęcia komputera poprzez zdalny pulpit otrzymuję odmowę użytkownika. Użytkownik nie posiadający żadnych uprawnień nie życzy sobie aby administrator sieci przejął jego komputer. Jak można ustawić połączenie będąc administratorem sieci ,wylogować użytkownika i przejąć całkowitą kontrolę nad zdalną maszyną.?
Na komputerach zdalnych są dwa konta;jedno to Administrator (nie użytkownik z prawami administratora) a drugie to zwykły użytkownik.(konto microsoft)
Wszystkie komputery pracują w tej samej grupie roboczej, sieć jest ustawiona jako prywatna. Problem pojawia się w każdej sieci nie ma znaczenia czy publiczna czy prywatna.W momencie kiedy użytkownik jest wylogowany można bez problemu zalogować się zdalnie na konto Administratora . Można również zalogować się na konto Administratora kiedy jest on zalogowany. Nie można natomiast zalogować się na konto Administratora kiedy zalogowany jest zwykły użytkownik tzn. można kiedy on wyrazi na to zgodę. Podczas próby podłączenia na ekranie użytkownika pojawia się komunikat : czy chcesz zezwolić na zdalną sesje ..(wyświetla się on ok 30 sekund , w tym czasie użytkownik zezwala bądź odmawia na zdalne połączenie, W przypadku braku aktywności przez użytkownika po tych 30 sek. zaloguje się bez problemu)
Konta mają założone hasła
Wszystkie komputery w sieci pracują pod windows 10 pro x64
Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!


Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.


Zaloguj się


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościPortal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group